KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16511013

nr 1651 1013

Lennart Sand

(f. 1946), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -83, harjakt, 51x61 cm. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x73 cm

Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.

måndag 21 oktober 2024
kl 20:38:15

Lennart Sand

Läs mer om Lennart Sand