KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15406345

nr 1540 6345

L Stevens, 1892, porträtt. Signerad. Olja på pannå, 26x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 maj 2023
kl 20:48:50

15/5 20:43:50 1      Vinnande bud