KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235213
nr 1423 5213
Konstantin Yakovlevich Kryzhitsky. Signerad. Olja på duk, 47x64cm, yttermått inklusive ram: 70x86cm
Utrop:
15.000 kr
Såld:
20.500 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:11:00
10.000 kr
20.000 kr
11.500 kr
12.000 kr (Budbetjänt)
15.000 kr
15.500 kr (Budbetjänt)
18.000 kr
18.500 kr (Budbetjänt)