KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17067162
nr 1706 7162
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 27x35, yttermått inklusive ram: 42x50
måndag 2 juni 2025
kl 20:57:41
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud