KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769379

nr 1276 9379

Johan Lundgren

(1920-1989), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 92x103cm

Kondition: krackeleringar, färgbortfall

Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:26:03

Johan Lundgren

Läs mer om Johan Lundgren