KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667265

nr 1266 7265

Jan Hoogsteyns

(f. 1935), Belgien

Oljemålning, Katt, signerad. Olja på duk, 39x49 cm

Jan Hoogsteyns, bildkonstnär född 1935.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:08:52

Jan Hoogsteyns

Läs mer om Jan Hoogsteyns