KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667265
*
nr 1266 7265
Jan Hoogsteyns
(f. 1935), Belgien
Oljemålning, Katt, signerad. Olja på duk, 39x49 cm
Jan Hoogsteyns, bildkonstnär född 1935.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 juli 2019
kl 18:08:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/7 01:46:51
1
Vinnande bud
25/7 14:50:13
2
800 kr
25/7 14:50:13
1
900 kr (Budbetjänt)
25/7 14:50:32
2
1.000 kr
25/7 14:50:32
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: belgien belgisk belgiska belgiskt djur djurmotiv europa europeisk jan hoogsteyns katt olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
*
Jan Hoogsteyns
Jan Hoogsteyns, bildkonstnär född 1935.
Läs om budbetjänten
nr 1266 7265
Jan Hoogsteyns
(f. 1935), Belgien
Oljemålning, Katt, signerad. Olja på duk, 39x49 cm
Jan Hoogsteyns, bildkonstnär född 1935.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 juli 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/7 01:46:51 | 1 | Vinnande bud |
| 25/7 14:50:13 | 2 | 800 kr |
| 25/7 14:50:13 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 25/7 14:50:32 | 2 | 1.000 kr |
| 25/7 14:50:32 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: belgien belgisk belgiska belgiskt djur djurmotiv europa europeisk jan hoogsteyns katt olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42



