KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16858291
nr 1685 8291
Jan Hansson. Signerad a tergo, "blå målning". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 67x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 mars 2025
kl 18:41:49
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr