KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235370
nr 1423 5370
Ingegerd Beskow
(1887-1978), Sverige
Oljemålning, "Sommarminne". Signerad. Olja på duk, 37x45, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:23:13
600 kr
800 kr