KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656684

nr 1365 6684

Helmi Sjöstrand

(1864-1957), Finland

Oljemålning, Kyrka, Signerad. Olja på duk, 52x70 cm

Utrop:

500 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:29:39

Helmi Sjöstrand

Läs mer om Helmi Sjöstrand