KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685194

nr 1568 5194

Gustaf Holm, Fjällandskap. Signerad, numrerad 1940. Olja på pannå, daterad 30x41 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 18:50:12

1/10 14:26:35 1      Vinnande bud