KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925364
nr 1392 5364
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv, Signerad. Olja på pannå, 38x48cm, yttermått inklusive ram: 43x54 cm
Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:06:28
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
Gunnar Zetterström
Läs mer om Gunnar Zetterström