KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658739
nr 1365 8739
Gunnar Nerlund
(1911-1976), Sverige
Oljemålning, Signerad, 1941. Olja på duk, 54x74cm
Utrop:
500 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:22:45
Gunnar Nerlund
Läs mer om Gunnar Nerlund