KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658742
nr 1365 8742
Gunnar Klys
(1890-1968), Sverige
Oljemålning, Gunnar Klys. Signerad. Olja på pannå, 44x54cm
Gunnar Klys, svensk bildkonstnär född 1890, död 1968.
Utrop:
500 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:54:46