KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677264

nr 1267 7264

Guennadi Kalinitchenko

(f. 1949), Sverige

Oljemålning, "Traveller in Time". Signerad, daterad 1996. Olja på duk, oramad, 70x68 cm

måndag 5 augusti 2019
kl 18:26:29