KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666320

nr 1466 6320

Georges Lapchine

(1885-1951), Ryssland

Oljemålning, Fiskebåtar. Signerad. Olja på duk, 36x43 cm, yttermått inklusive ram: 47x54 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

12.500 kr

måndag 9 maj 2022
kl 19:25:55