KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886525
nr 1488 6525
F Scott, Highland Cattle. Signerad, 1800-tal. Olja på pannå, 30x45 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:10:52
2/9 21:37:33