KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342151
nr 1234 2151
Evald Kallstenius (1898-1957), "Sensommardag". Signerad, daterad 1935. Olja på pannå, 37x44
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:19:47
150 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr