KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143129

nr 1514 3129

Ernö Abonyi (1890-941), Ungern, Stilleben. Signerad, 43x32 cm, yttermått inklusive ram: 51x40 cm

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 januari 2023
kl 20:33:00

9/1 11:47:28 1      Vinnande bud