KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488501
nr 1448 8501
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap, "Österlen". Olja på duk, 54x65cm, yttermått inklusive ram: 72x83cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:02:52
14/2 17:43:53
2.000 kr
14/2 18:38:09
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg