KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614492

nr 1361 4492

Edvin Ollers

(1888-1959), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -59, hamn. Olja på duk, 55x41 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 november 2020
kl 18:37:07

Edvin Ollers

Läs mer om Edvin Ollers