KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677441
nr 1267 7441
Dieter Kunz
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, "Formel 1, Lotus". Signerad, daterad 2013. Olja på duk, 80x100 cm
Dieter Kunz, svensk konstnär född 1942.
måndag 5 augusti 2019
kl 19:05:17