KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677439
nr 1267 7439
Dieter Kunz
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, "Formel 1". Signerad. Olja på duk, 80x100 cm
Dieter Kunz, svensk konstnär född 1942.
måndag 5 augusti 2019
kl 19:01:13