KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7843663
nr 784 3663
David Ahlqvist, "Ardre kyrka", monogramsignerad, ramens innermått: 34x52
Kondition: duklagningar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 18:36:52
800 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.900 kr