KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17003248
nr 1700 3248
B Sjögren, Signerad, landskap. Olja på pannå, 61x81 cm, yttermått inklusive ram: 76x98 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:20:36
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)