KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13058276
nr 1305 8276
Ann-Mari Ã…feldt
(1924-2019), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 83. Olja på duk, 46x52 cm
Ann-Mari Åfeldt, svensk bildkonstnär född 1924, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:22:56
30/1 21:20:53
100 kr
3/2 16:44:30
Ann-Mari Ã…feldt
Läs mer om Ann-Mari Ã…feldt