KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873096
nr 1587 3096
Anita Lindarp (1930-2005), Kust med nätfiskare. Signerad. Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 54x65 cm
Utrop:
500 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:19:50
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer