KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17036027
nr 1703 6027
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Stockgholmsmotiv, ej signerad. Blandteknik på pannå, 37x48 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 maj 2025
kl 18:30:50
100 kr
150 kr