KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15275021

nr 1527 5021

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, Hötorget. Blandteknik, bildmått: 11x15 cm, yttermått inklusive ram: 25x30 cm

Utrop:

600 kr

måndag 13 mars 2023
kl 19:27:49