KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13835338
nr 1383 5338
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Liggande modell. Signerad, daterad -06. Motivet: 35x35, yttermått inklusive ram: 57x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:35:35
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr