KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11222021

nr 1122 2021

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Blandteknik, Olle Hjortzberg (1872-1959), skiss till altartavla, signerad, 20x37

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 14 augusti 2017
kl 19:30:06

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg