KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11222021
nr 1122 2021
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Blandteknik, Olle Hjortzberg (1872-1959), skiss till altartavla, signerad, 20x37
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 augusti 2017
kl 19:30:06
600 kr
800 kr
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg