KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12894493
nr 1289 4493
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1971. Motivet: 28x38 cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:49:31
300 kr
350 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren