KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13693833
nr 1369 3833
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Blandteknik, "Paret of the picture". Signerad a tergo. Motivet: 70x62 cm
Kondition: skadat glas
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:09:36
21/12 18:04:37