ART / Lithographs / Litographs in colors 10313029
nr 1031 3029
LITOGRAPHS IN COLORS
34 pieces, växter, sheet: 24x16,
34 st, växter, bladets mått: 24x16
1000
SEK 700
Monday April 18 2016
at 19:44:25
18/4 19:39:19