ART / Lithographs / Litograph 7797412
nr 779 7412
LITOGRAPH (F)
78/150, signed, subject size: 50x40,
78/150, signerad, motivets mått: 50x40
300
SEK 150
Monday September 24 2012
at 18:51:10
22/9 23:46:33
100 kr
24/9 11:46:49