KONST / Litografier / Litografi 13803368
nr 1380 3368
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Signerad ej numrerad, Fredmans Epistel. Motivet: 42x28, yttermått inklusive ram: 61x46 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:29:48
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)