ART / Lithographs / Litograph 7954581
nr 795 4581
LITOGRAPH (F)
Oidfentifierad konstnär, E. A, signed, subject size: 40x57,
Oidfentifierad konstnär, E. A, signerad, motivets mått: 40x57
SEK 100
Monday December 3 2012
at 19:54:32
3/12 06:56:06