![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 8652217
*
nr 865 2217
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), 83/130, signerad, -52, 36x150
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 december 2013
kl 20:50:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/12 04:15:16
1
400 kr
15/12 00:58:58
2
250 kr
15/12 22:31:52
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10
*
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 865 2217
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), 83/130, signerad, -52, 36x150
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 december 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/12 04:15:16 | 1 | 400 kr |
15/12 00:58:58 | 2 | 250 kr |
15/12 22:31:52 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Svenolov Ehrén
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10