KONST / Litografier / Färglitografi 8482130

nr 848 2130

Anders Palmér

(f. 1958), Sverige

Färglitografi , Anders Palmér (f, 1958), signerad 75/180, motivets mått: 50x37

Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 september 2013
kl 18:17:20

21/9 21:06:29 1      Vinnande bud

Anders Palmér

Läs mer om Anders Palmér