KONST / Litografier / Färglitografi 9816132
nr 981 6132
Färglitografi
signerad, Cyklar, 43/120, motivet: 28x25
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 september 2015
kl 19:08:47
21/9 18:22:34
100 kr
21/9 18:58:49