KONST / Litografier / Färglitografi 13699050
nr 1369 9050
Richard Davies
(f. 1944), Storbritannien
Färglitografi, "The floating City - Stockholm". Signerad, numrerad 50/125, daterad 1988, bladets mått: 74x110 cm
Richard Davies, brittisk bildkonstnär född på Isle of Wright 1944.
Utrop:
500 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:17:07
Richard Davies
Läs mer om Richard Davies