![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 13117209
*
nr 1311 7209
Reiner Schwarz
(f. 1940), Tyskland
Färglitografi, Signerad, numrerad II/XX, daterad -69, oramat löst blad. Motivet: 14x17 cm
Reiner Schwarz, tysk bildkonstnär född 1940.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
söndag 5 april 2020
kl 08:45:38
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa färglitografi germany grafik litografi litografier litografiskt blad numrerad ii oramat löst blad reiner schwarz tyska tyskland tyskt
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10
*
Reiner Schwarz
Reiner Schwarz, tysk bildkonstnär född 1940.
nr 1311 7209
Reiner Schwarz
(f. 1940), Tyskland
Färglitografi, Signerad, numrerad II/XX, daterad -69, oramat löst blad. Motivet: 14x17 cm
Reiner Schwarz, tysk bildkonstnär född 1940.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
söndag 5 april 2020 |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa färglitografi germany grafik litografi litografier litografiskt blad numrerad ii oramat löst blad reiner schwarz tyska tyskland tyskt
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10