ART / Lithographs / Litograph in colors 8963235
nr 896 3235
LITOGRAPH IN COLORS (F)
2 pcs, Christel Bonett, onumrerade, sheet: 71x50 (1 saknar glas),
2 st, Christel Bonett, onumrerade, bladets mått: 71x50 (1 saknar glas)
600
SEK 200
Monday May 26 2014
at 19:32:08
150 kr
150 kr