KONST / Litografier / Färglitografi 15402039
nr 1540 2039
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad 301/310. Färglitografi, bildmått: 38x54 cm, yttermått inklusive ram: 56x70 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:51:36
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow