KONST / Litografier / Färglitografi 12677472
nr 1267 7472
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Dansande par, signerad, 57x43 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 20:40:37
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
6
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund