KONST / Litografier / Färglitografi 16195130

nr 1619 5130

Franco Costa

(f. 1934), Italien

Signerad, numrerad 75/200, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 58x77 cm

Franco Costa, född 1934, italiensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 13 maj 2024
kl 18:21:57

Franco Costa

Läs mer om Franco Costa