ART / Lithographs / Litograph in colors 8962320
nr 896 2320
Fernandez Arman
(1928-2005), Frankrike
Fernandez Arman (1928-2005), 230/250, sheet: 56x43,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Fernandez Arman (1928-2005), 230/250, bladets mått: 56x43
1000
SEK 350
Monday May 26 2014
at 20:23:13
250 kr
150 kr
250 kr
300 kr
Fernandez Arman
Read more about Fernandez Arman