KONST / Litografier / Färglitografi 9262238
nr 926 2238
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Bo Åke Adamsson (f. 1941), caféliv, EA-upplaga (konstnärens exemplar), signerad, motivet: 62x46
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 november 2014
kl 18:42:14
300 kr
350 kr
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson