ART / Lithographs / Litograph in colors 8368063
nr 836 8063
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Bengt Olson, PT, subject size: 40x70,
Bengt Olson, PT, motivets mått: 40x70
300
SEK 100
Monday July 15 2013
at 19:30:50
15/7 18:03:19