KONST / Litografier / Färglitografi 9166428
nr 916 6428
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), 36/160, signerad, bladets mått: 76x60
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:40:04
2/10 16:53:48
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin