GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Krukor 14676112
nr 1467 6112
Krukor
och kanna, stengods, 5 delar. Höjd: 11 - 29
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:26:52
16/5 15:47:32
Stengods